Dotacje

Opowiedz nam nad czym pracujesz

Wypełnij aplikację i dowiedz się jak możemy pomóc

01

Dotacje inwestycyjne dla przedsiębiorstw

Projekty inwestycyjne dla przedsiębiorstw stały się naszą specjalnością. Zapewnimy skuteczne wsparcie w uzyskaniu dofinansowania na przedsięwzięcie inwestycyjne, w szczególności zakupy nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz sprzętu produkcyjnego.

Zdobądź dotacje na zakup maszyn, urządzeń i oprogramowania!
02

Dotacje na projekty badawczo–rozwojowe

Nasze kompetencje w zakresie dofinansowania prac B+R pozwalają nam współpracować z Partnerami w realizacji innowacyjnych projektów badawczo – rozwojowych. Współpraca z nami, zapewni finansowe wsparcie nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Zdobądź dotacje na projekty badawczo – rozwojowe!
03

Dotacje na rozwój działalności eksportowej

Podczas naszej działalności zetknęliśmy się z wprowadzaniem produktów i usług na wszystkie kontynenty. Przyczyniamy się do sukcesu w rozwoju działalności eksportowej naszych Partnerów.

Zdobądź dotacje na wsparcie swojej działalności eksportowej!
04

Dotacje dla przetwórstwa rolno - spożywczego

Dziś mamy najnowocześniejsze przetwórstwo rolno-spożywcze na Europie i dlatego ta dobrej jakości żywność przetwarzana w nowoczesnych warunkach jest atrakcyjna dla rynków zbytu. Dołącz do najlepszych i zrealizuj projekt z zakresu przetwórstwa i marketingu produktów rolnych.

Zdobądź dotacje na wsparcie przetwórstwa produktów rolnych!
05

Dotacje dla samorządów

Duża część dofinansowania z funduszy europejskich alokowana jest na potrzeby jednostek samorządowych poprzez krajowe oraz regionalne programy operacyjne. Możliwe będzie otrzymanie dotacji na działania związane z infrastrukturą transportową, ochroną środowiska, kwestiami społecznymi, edukacją czy e-usługami.

Zdobądź dotacje na rozwój swojego regionu!
06

Dotacje dla rolnictwa

W nowej perspektywie na lata 2014-20 polska wieś otrzyma aż 42,4 mld euro, czyli o 3,2 mld euro więcej niż w poprzednim siedmioletnim budżecie. To wielka szansa dla wszystkich planujących dalszy rozwój swojego gospodarstwa lub dla zainteresowanych rozpoczęciem działalności na wsi.

Zdobądź dotacje na rozwój swojego gospodarstwa rolnego!